Natalia Więcław 0
18.jpg

Natalia Więcław

Licencjonowany kosmetolog Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego.
Linergista,
Przyszły magister Zdrowia Publicznego o specjalizacji promotora zdrowia.
W zawodzie od około 10 lat

Swoją przygodę z branża beauty zaczęła już w młodym wieku. Swój artystyczny charakter pokazuje na wielu płaszczyznach, min. współpracując z fotografami jako wizażysta. Poszukując swego miejsca na ziemi ukończyła szkołę z tytułem Technika Usług Kosmetycznych, a następnie rozpoczęła studia o profilu Kosmetologii. W miedzy czasie pracowała jako nauczyciel zawodu w Szkole Policealnej ŻAK. Aktualnie studiuje na poziomie drugiego stopnia Zdrowie Publiczne na Akademii Kaliskiej.

Natalia to osoba, która ciagle się rozwija, szkoli oraz podnosi swoje kwalifikacje.
Zdecydowanie realizuje się w zawodzie kosmetologa oraz linergisty.
Zajmuje się zabiegami kosmetologicznymi, twarzy, szyji i dekoltu, pielęgnacją dłoni oraz stóp.
Wykonuje makijaż permanentny całej oprawy oka - brwi oraz eyeliner, a także ust. W swojej pracy z Klientem przede wszystkim stawia na podkreślenie i wydobycie naturalnego piękna. Profesjonalne podejście i dobór odpowiednich metod pracy oraz działań terapeutycznych to dla niej podstawa.

„Nie lubię usiąść na laurach, swoje wolne chwile poświęcam dalszej edukacji, doskonaleniu umiejętności manualnych, pracy na skórkach do makijażu permanentnego oraz chętnie uprawiam sport. Uwielbiam czekać z niecierpliwością na kolejne zaplanowane szkolenia. Nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie. Kocham aktywny odpoczynek w górach lub relaks w swojej oazie nad jeziorem. Moje motto życiowe to „w zdrowym ciele zdrowy duch”.”

Zapraszamy do rezerwacji online.


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl