Producenci
Nowość: linia pielęgnacyjna Davines Heart of Glass Blonde 0
58.jpg

linia pielęgnacyjna Davines Heart of Glass Blonde

Dzisiaj Davines ogłosił globalną premierę Heart of Glass , nowej linii opracowanej w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich rodzajów blond włosów, zarówno naturalnych, jak i poddanych obróbce.

Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku włosów rozjaśnianych lub rozjaśnianych, a także osłabionych, narażonych na działanie czynników zewnętrznych, takich jak stylizacja na gorąco i promienie UV. Davines połączył składniki z innowacyjnymi, naturalnymi surowcami, aby stworzyć nowy asortyment produktów, który pomaga utrzymać i wzmocnić blond kolor, promować zdrowie włosów i naprawiać poprzednie uszkodzenia, jednocześnie zapobiegając przyszłym uszkodzeniom.

„Szampon i odżywka sprawiły, że moje włosy były takie miękkie!” - mówi Kristen Shaw , celebrytka fryzjerska z Los Angeles w Kalifornii. „Wierzcie lub nie, moje włosy są teraz w pełni naturalne, ale mam trochę wybielaczy z Kalifornii z zeszłego lata i produkty pomogły zdjąć krawędź. Pomysł na coś tak prostego i łatwego dla blondynek jest genialny - to jak przyniesienie klientowi salonu do domu w słoiku.

Heart of Glass oferuje kompletną pielęgnację włosów z czterema produktami: szamponem, odżywką, kuracją i rozświetlającym fluidem termoochronnym. I chociaż możesz nie przyzwyczaić się do polecania fioletowego szamponu do włosów blond, szampon i odżywka z tej linii są w kolorze indygo. Ten żywy odcień pochodzi z naturalnego ekstraktu z owoców Jagua (uprawianego w sposób zrównoważony w Kolumbii) i gwarantuje chromatyczną równowagę odcieni i jest idealny dla wszystkich rodzajów włosów blond - pomoże to blondynkom w chłodnym tonie odejść od ciepłych odcieni i zapobiec blondynkom o ciepłych odcieniach, zanim staną się jeszcze cieplejsze.

Asortyment produkowany jest również przy użyciu energii w całości ze źródeł odnawialnych. Wszystkie produkty są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, a butelki są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium