Filter

Marka:

Tagi

Użyj kodu ,,B-ART,, i odbierz nawet 10% zniżki na całe zamówienie.

Szukaj

Heart Of Glass

Heart Of Glass

Davines Heart of Glass


Jesteśmy bardzo podekscytowani debiutem nowej linii produktów do pielęgnacji blond włosów Davines, Heart of Glass! Czerpiąc inspirację z przemysłu muzycznego, pewnych siebie kobiet i piękna wyrażania siebie, Heart of Glass to najlepszy asortyment dla klientów, którzy chcą zadbać o swoje blond włosy w salonie lub w domu.

Jego wyjątkowa formuła wspomaga zdrowie włosów, utrzymując ich lśniące, odżywione, nawilżone i chronione przed uszkodzeniami termicznymi, a także utrzymując i wzmacniając kolor włosów blond. Z pomocą naszego zastrzeżonego Biacidic Bond Complex i ekstraktu z baobabu naprawia również zniszczone włókna włosów, jednocześnie chroniąc je przed przyszłym pękaniem.

Heart of Glass jest idealny dla wszystkich blondynów, od naturalnych po zabiegowe (włosy rozjaśniane, farbowane, rozjaśniane), chłodne i ciepłe, ciemne i jasne. Produkty zostały stworzone z myślą o najważniejszych potrzebach i troskach wszystkich włosów blond, ponieważ chronią również przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promienie UV, chlor, sól i twarda woda, przywracając włosom blask.

Filter Wyczyść wszystkie filtry

Marka:

Tagi

Cena

Promocja
zestaw -heart-of-glass

Davines zestaw Heart Of Glass

505.00 zł480.00 zł

Promocja
zestaw -heart-of-glass - zestaw- szampon-odzywka

Davines zestaw Heart Of Glass - szampon 250 ml + odżywka 250 ml

235.00 zł220.00 zł

Chcesz otrzymywać ekskluzywne informacje o nowych promocjach drogą mailową? 📧

Zostaw swój adres e-mail

Użyj kodu ,,B-ART,, i sprawdź swoją zniżkę na całe zamówienie.

Twój koszyk jest pusty

Wybierz pierwszy produkt